قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سامانه چنگ 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و (یا) خریداری از سامانه را دارند ملزم می‌باشند مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت، یا خرید نمایند. عضویت در سامانه، یا خرید از آن به منزله مطالعه دقیق و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوط به سامانه چنگ می‌باشد.
 • بند ۱

کاربر برای عضویت در سامانه باید به قسمت ثبت نام مراجعه کند و اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نماید. لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی ارسال خواهد شد.
 • تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ و در جای امنی نگهداری نماید؛ و چنان‌چه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 • تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به‌ طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه، یا خلاف واقع اطلاعات، بر عهده شخص کاربر خواهد بود.
 • بند ۲

  فرایند خرید از سامانه توسط کاربر به این شرح است:
 1. بازدید از محصولات و دوره‌های آموزشی 
 2. تعیین نوع محصول به صورت دانلودی، یا ارسال بسته پستی
 3. پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار
 4. ارسال رسید خرید محصول به آدرس ایمیل کاربر
 5. ارسال محصول پستی به آدرس پستی کاربر، یا دریافت لینک دانلود فایل‌های دوره یا محصولات از پنل کاربری
 • تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید چنگ حق دارد سفارش را باطل کند. 
 • بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سامانه برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هر گونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره‌ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • بند 4
اختلال در سرویس اینترنت، یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید چنگ به کاربر نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
 • بند 5

کاربر نباید در سامانه اظهاراتی را وارد کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد، یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. هم‌چنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سامانه اظهار نظر کنند. چنان‌چه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنان‌چه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نخواهد شد. هم‌چنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سامانه را  از دست می‌دهد.